גלובס - עיתון העסקים של ישראלאתר נגיש

נעילה ירוקה בוול סטריט; הזהב בשיא היסטורי: מעל 2,000 דולר לאונקיה

מדד דאו ג'ונס עלה ב-0.6%, נאסד"ק התחזק ב-0.3% ומדד S&P 500 הוסיף 0.4% ● מחיר חוזה זהב למסירה בדצמבר עלה ב-1.7% ל-2,020.9 דולר לאונקיה ● נפט מסוג WTI התחזק ב-1.7% למחיר של 41.7 דולר לחבית ● סולאראדג' הישראלית נושקת לשווי של 10 מיליארד דולר ● דאקס איבד 0.41%, פוטסי 100 עלה ב-0.05% וקאק 40 התחזק ב-0.28%

זירת המסחר בוול סטריט / צילום: Lucas Jackson , רויטרס
זירת המסחר בוול סטריט / צילום: Lucas Jackson , רויטרס

סקירת המסחר: דיווחים שוטפים, מגמות, מדדים, שערי מניות, אג"ח, מט"ח וסחורות והמלצות אנליסטים

 

23:00

המדדים המובילים בוול סטריט התחזקו לקראת סיום והמסחר ננעל בעליות. מדד דאו ג'ונס עלה ב-0.6%, נאסד"ק התחזק ב-0.3% ומדד S&P 500 הוסיף 0.4%.

סולאראדג' ' הישראלית זינקה לאחר הדוחות שפרסמה אמש לאחר הנעילה. ברבעון השני של 2020, הכנסות סולאראדג' צמחו ב-2.1% ביחס לאשתקד והסתכמו בכ-332 מיליון דולר - קרוב לרף העליון של התחזית שמסרה החברה. בהשוואה לרבעון הקודם, שהיה רבעון שיא, ההכנסות ירדו, בהתאם לצפי ובהשפעת מגפת הקורונה. התחום הסולארי תרם כ-310 מיליון דולר מההכנסות ברבעון השני.

סייברארק  צנחה למרות שהכתה את התחזיות. ברבעון השני של 2020 עקפה החברה את תחזית הרווח למניה ב-15 סנט עם רווח של 42 סנט למניה. ההכנסות היו גם הן מעל לתחזיות.

21:40

המדדים המובילים בניו יורק נחלשו והמסחר עבר למגמה מעורבת. הדאו מתחזק ב-0.1%, נאסד"ק מאבד 0.4% ומדד S&P 500 יורד ב-0.2%.

נפט מסוג WTI התחזק ב-1.7% למחיר של 41.7 דולר לחבית. 

20:45

הזהב רשם שיא היסטורי לאחר שלראשונה חצה את רף 2,000 דולר לאונקיה. המתכת היקרה התחזקה ב-1.7% למחיר של 2,020.9 דולר לאונקיה.

בוול סטריט נרשמת מגמה חיובית לאחר שהנאסד"ק התאושש ועולה ב-0.1%. הדאו עולה ב-0.3% ומדד S&P 500 מתחזק ב-0.1%.

19:50

בוול סטריט המסחר ממשיך להתנהל במגמה מעורבת, הדאו עולה ב-0.4%, נאסד"ק מאבד 0.2% ומדד S&P 500 מתחזק ב-0.1%.ֵ

מניית רשת הטלוויזיה AMC  קופצת 4% לאחר שעקפה את התחזיות. החברה דיווחה על רווח מתואם של 2.39 דולר למניה והכנסות של 646 מיליון דולר ברבעון השני. ציפיות האנליסטים היו לרווח של 1.23 דולר והכנסות של 626 מיליון דולר.

מניית פורד מוטורס  עולה ביותר מ-1% לאחר שהמנכ"ל ג'ים הקט הודיע כי יפרוש מתפקידו ב-1 באוקטובר.

אפל  עולה ב-1% לאחר שאתר אקסיוס דיווח כי ענקית הטכנולוגיה הביעה עניין ברכישה של אפליקציית טיקטוק.

19:00

הזהב רושם שיא היסטורי לאחר שחצה את רף 2,000 הדולר לאונקיה ונסחר כעת בעלייה של 1.3% למחיר של 2,012 דולר לאונקיה.

בורסות אירופה ננעלו במגמה מעורבת, בפרנקפורט מדד דאקס איבד 0.41%, בלונדון פוטסי 100 עלה ב-0.05%, בפריז מדד קאק 40 התחזק ב-0.28% ומדד סטוקס 600 הכלל אירופי ירד בכ-0.2%.

מניות הבריאות הובילו את הירידות ואיבדו 1.3% בעוד מניות גז ונפט קפצו ב-2.4%. מניית BP קפצה 6.5% לאחר שענקית האנרגיה דיווחה על הפסד של 6.7 מיליארד דולר ברבעון השני והודיעה כי תקצץ את הדיבידנד. מניית חברת באייר נפלה ב-2.5% לאחר שיצרנית התרופות וחומרי ההדברה הגרמנית דיווחה על הפסד של 9.5 מיליארד אירו ברבעון השני. איזיג'ט זינקה ב-8.8%.

בוול סטריט המסחר מתנהל במגמה מעורבת, הדאו עולה ב-0.4%, נאסד"ק מאבד 0.2% ומדד S&P 500 מתחזק ב-0.1%.ֵ

18:20

המסחר בוול סטריט מתנהל במגמה חיובית. מדד דאו ג'ונס עולה ב-0.4%, נאסד"ק עולה ב-0.1% ומדד S&P 500 מתחזק ב-0.2%.

בין המניות שמרכזות עניין: הממשל האמריקאי יחל בשני ניסויים בנוגדני הקורונה של חברת איליי לילי . מניית AMD  מזנקת לאחר שבג'פריס העלו את מחיר היעד מ-86 דולר ל-95 דולר וציינו כי החברה תרוויח מהעיכוב של מתחרתה אינטל בייצור מעבדים בעובי 7 ננומטר. מיקרוסופט  מאבדת 2.2% לאחר שיא אתמול בנעילה, בחברה עדיין שוקלים את הרכישה האפשרית של פעילות אפליקציית טיקטוק בארה"ב וכמה מדינות אחרות. אקסון מובייל  מתחזקת ב-1.9%, מקדונלדס  עולה ב-1.8% ובאידו  מתחזקת ב-3.8%. עליות נרשמות גם במניות התעופה, אמריקן איירליינס  עולה ב-5% ויונייטד איירליינס  עולה ב-3%.

ההזמנות ממפעלים בארה"ב עלו זה החודש השני ברציפות וגדלו ביוני ב-6.2%, הרבה מעבר לתחזיות שצפו עלייה של 4.6%.

16:30

המסחר בבורסות וול סטריט נפתח ביציבות עם מגמה שלילית קלה. מדד דאו ג'ונס נחלש ב-0.1%, מדד נאסד"ק נסחר כמעט ללא שינוי מהצד השלילי ומדד S&P 500 מאבד 0.1%.

התשואה על אג"ח ממשלת ארה"ב לעשר שנים יורדת בשתי נקודות בסיס ל-0.54%, בעוד מספר מקרי הקורונה בארה"ב מוסיף לעלות. המשקיעים עוקבים אחר הדיונים בנוגע לחבילת סיוע נוספת לקורונה ומצפים לנתוני המשרות שיפורסמו בסוף השבוע.

המחוקקים בוושינגטון נאבקים בניסיון להגיע להסכמות על חבילת תמריצים חדשה. יו"ר בית הנבחרים ננסי פלוסי אמרה כי היא, מנהיג המיעוט בסנאט צ'אק שומר וראש סגל הבית הלבן מארק מדוז ערכו דיונים "פרודוקטיביים" ביום שני, אך הוסיפה כי ישנן עוד סוגיות לא פתורות. הדיונים נגררים בזמן שהטבת דמי אבטלה פדרליים בסך 600 דולר לשבוע כבר פגה וישנן הערכות כי לא יושג הסכם עד ספטמבר, כיוון שהסנאט יוצא לפגרה ביום שישי.

היום צפויים להתפרסם בארה"ב נתונים בנוגע למכירות כלי רכב והזמנות ממפעלים בחודש יוני.

15:30

החוזים העתידיים על המדדים המובילים בוול סטריט יורדים קלות על רקע המשך עונת הדוחות לרבעון השני של 2020 בצל משבר הקורונה.

סולאראדג' מזנקת בטרום מסחר בכ-12% לאחר הדוחות שפרסמה אמש לאחר הנעילה.  ברבעון השני של 2020, הכנסות סולאראדג' הסתכמו בכ-332 מיליון דולר - קרוב לרף העליון של התחזית שמסרה החברה, ונתון המשקף צמיחה של 2.1% ביחס לרבעון המקביל ב-2019 - שיעור צמיחה צנוע למדי ביחס לרבעונים קודמים. בהשוואה לרבעון הקודם, שהיה רבעון שיא, ההכנסות ירדו, בהתאם לצפי ובהשפעת מגפת הקורונה. התחום הסולארי תרם כ-310 מיליון דולר מההכנסות ברבעון השני. 

סייברארק  דיווחה על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2020 ועקפה את תחזית הרווח למניה ב-15 סנט עם רווח של 42 סנט למניה. ההכנסות היו גם הן מעל לתחזיות.

סאפיינס המספקת פתרונות תוכנה לתעשיית הביטוח, עקפה את תחזיות האנליסטים בדוחות הרבעון השני, כשהציגה הכנסות של 93.1 מיליון דולר ורווח נקי של 26 סנט למניה (Non-GAAP), בעוד שהאנליסטים ציפו להכנסות של 91.4 מיליון דולר ורווח נקי של 21 סנט למניה.

חברת AIG  עקפה את התחזיות המוקדמות של האנליסטים בשוק ב-16 סנט למניה עם רווח רבעוני של 66 סנט למניה. עם זאת הרווח צנח ב-56% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

סוני  דיווחה על רווח גבוה מהצפוי ברבעון השני של השנה, על רקע הביקוש למשחקי מחשב על רקע הסגר שנכפה כתוצאה מהתפשטות הקורונה בעולם.

ענקית האנרגיה בריטיש פטרוליום  (BP) דיווחה על קיצוץ הדיבידנד בחצי לאחר שרשמה הפסד ענק של 6.7 מיליארד דולר ברבעון השני של השנה נוכח משבר הקורונה.

12:00

מגמה מעורבת בבורסות אירופה. במסחר בסחורות, הזהב עולה היום בשיעור של כ-0.4% לרמה של כ-1,994 דולר לאונקיה ואילו הנפט מסוג ברנט נסחר בירידה של כ-1% לרמה של 43.7 דולר לחבית.

אתמול (ב') לאחר סיום המסחר בוול סטריט פרסמה סולאראדג' דוחות טובים לרבעון השני, ובמסחר המאוחר מנייתה זינקה בכ-12% לשיא חדש. כעת המניה מתקרבת למחיר של 200 דולר, כ-7 חודשים לאחר שעקפה לראשונה את רף ה-100 דולר.

10:05

המסחר בבורסות אירופה נפתח בעליות בהמשך לעליות החדות שנרשמו אתמול. מדד הדאקס הגרמני מטפס ב-0.56%, הקאק עולה ב-0.6% והפוטסי ללא שינוי.

08:05

יום המסחר בבורסות אסיה מתנהל במגמה חיובית, לאחר שאתמול ננעל המסחר בוול סטריט בעליות שערים.  מדד הניקיי בטוקיו מוביל עם עלייה של כ-1.6%. במסחר בחוזים על מדדי וול סטריט ניכרת יציבות. התשואה על אג"ח אמריקאית ל-10 שנים עומדת ברמה של 0.55%. 

המשך קצב התפשטות נגיף הקורונה ימשיך להיות ככל הנראה הגורם העיקרי שמנחה את סנטימנט המשקיעים היום ובימים מהקרובים. האטה נוספת בקצב התפשטות הנגיף בארצות הברית תתרום לסנטימנט חיובי בשווקים. תביעות לדמי אבטלה שיפורסמו ביום חמישי בארה"ב, יחד עם דו"ח התעסוקה החודשי שיפורסם ביום שישי, גם יעזרו למשקיעים להבין מהו צפי ההתאוששות עבור הכלכלה האמריקאית.

כאמור, בורסות ארה"ב ננעלו אתמול בעליות כאשר מדד הנאסד"ק טיפס לשיא כל הזמנים. הסנטימנט החיובי בפתיחת חודש אוגוסט בשוק האמריקאי הגיע על רקע ההתאוששות בפעילות הייצור התעשייתי בארה"ב - שעלה לרמה הגבוהה מזה שנה וחצי, לצד האופטימיות לגבי מציאת החיסון לקורונה. היום לא יתפרסמו בעולם נתוני מאקרו משמעותיים: באוסטרליה הותיר הבנק המרכזי את הריבית ברמה של 0.25%.

במסחר בסחורות, הזהב עולה היום בשיעור קל לרמה של כ-1,991 דולר לאונקיה (חוזה לדצמבר), ואילו הנפט מסוג ברנט נסחר בירידה של כ-0.7% לרמה של 43.82 דולר לחבית.

עונת  הדוחות בעיצומה, וכלכלני דויטשה בנק מציינים בסקירה השבועית שלהם כי "אנחנו כבר לאחר יותר מחצי הדרך של עונת הדוחות בארצות הברית ואירופה כאשר 63% מהחברות במדד S&P 500 ו-62% מהחברות במדד STOXX 600 האירופאי פרסמו את דוחותיהם לרבעון השני. סך הכל הדוחות שפורסמו עד עכשיו יצאו טובים מהצפי המוקדם. 85% מהחברות שדיווחו עד כה במדד S&P 500 דיווחו על רווח גבוה מציפיות האנליסטים, שיעור הצפי הגבוה ביותר מאז ומעולם וגבוה ביחס לממוצע ב-5 השנים האחרונות שעומד על 72%. 

"כל חמשת חברות הטכנולוגיה הגדולות שמהוות כחמישית ממדד S&P 500 היכו את התחזיות. באופן דומה גם שיעור החברות שהיכו את התחזיות מתוך מדד STOXX 600 עומד על 63%. ייתכן והסיבה לכך שחברות היכו בשיעור כה גבוה את התחזיות הוא פשוט שבסביבה עם אי ודאות כלכלית כה גדולה קשה מאוד לחזות את ביצועי החברות. עם זאת, התוצאות אולי מכות את התחזיות אך הירידה ברווחים לעומת השנה שעברה עדיין חדה ביותר", אומרים בדויטשה בנק.

עוד כתבות

אלדד פרי / צילום: איל יצהר

גל הדף נוסף בפרשת אלדד פרי: חשדות נגד חברה שנתנה הלוואות ל-169 רוכשים

משרד הבינוי והשיכון פתח בהליך מינהלי נגד חברת "בונוס" שהעניקה אשראי לפעילות של קבוצת רכישה בשם "פרי הורייזן" שארגנה קבוצת אלדד פרי בבת ים ● ההליך נפתח בחשד להפרות חוק המכר

רועי ונונו, מנכ״ל ובעלי ג׳מבו סטוק / צילום: ניצן גור

כך ג'מבו סטוק הישראלית מנסה לטרפד את הכניסה של ג'מבו היוונית לישראל

חברת ג'מבו סטוק, שמפעילה עשר חנויות בישראל, הגישה התנגדות לרישום הסימן של ג'מבו היוונית בישראל ● על אף שהוקמה ב-2015, ג'מבו סטוק הישראלית לא רשמה את הסימן המסחרי שלה ברשם החברות

שדה התעופה בן גוריון, בחודש האחרון. החברות יוכלו להעניק החזר כספי על טיסות שבוטלו, תוך 90 יום / צילום: שלומי יוסף, גלובס

בין שוברים למזומן: מחר התאריך האחרון להחזר על טיסות שבוטלו בזמן הסגר הראשון

בעקבות משבר הקורונה, שונה חוק התעופה הישראלי כך שהחברות יוכלו להעניק החזר כספי על טיסות שבוטלו, תוך 90 יום ● מחר הוא היום האחרון שבו על חברות התעופה להשיב לצרכנים כסף על טיסות שבוטלו בעקבות הסגר הראשון

תחנת דלק של דלק וסניף מנטה. מהגדולות בתחום / צילום: Amir Cohen, רויטרס

כך התפוגגה העסקה של רמי לוי ואבי לוי לרכישת השליטה בדלק ישראל

מבנה העסקה, הדמות המובילה או עבודה בשבת? • למרות הטיוטות המתקדמות ורוח גבית מהבנקים, הקבוצה של אבי לוי ורמי לוי לא הצליחה לרכוש את דלק ישראל • דלק העדיפה עסקה אחת ביד מאשר שתיים על העץ

כך יראה המבנה החדש של אינטל במתחם מת"ם בחיפה / הדמיה: אלדר מושלי אדריכלים

אינטל מקדמת בניית מבנה חדש בגודל 90 אלף מ"ר במתחם מת"ם בחיפה

המבנה החדש ישתרע על שטח כולל של כ-90 אלף מ"ר ● במרכז החדש יועסקו למעלה משלושת אלפים עובדים

אכיפה משטרתית לפני כניסת יום כיפור בתל אביב / צילום: Corinna Kern, רויטרס

בעקבות פרסום "גלובס": המשטרה שינתה את טפסי הקנסות שתוכל לגבות גם מאזרחים זרים

"גלובס" חשף כי מדינת ישראל מתקשה מאוד לאכוף קנסות מינהליים ופליליים נגד אוכלוסיית הזרים מאחר שהפרטים המזהים בדוח לא מאפשרים זיהוי נכון שלהם ● כעת המשטרה שינתה את הטפסים הישנים וגביית הקנסות מאזרחים זרים מתאפשרת

זהבית כהן / צילום: רמי זרנגר

קרן אייפקס ורמי לוי ברשימה: כל המתעניינים בהפרטת דואר ישראל

ל"גלובס" נודע כי באחרונה פנתה קרן אייפקס לרשות החברות וביקשה לקבל מידע על הפרטת דואר ישראל, גם שמו של איש העסקים רמי לוי מוזכר כמי שמגלה עניין ● מדינת ישראל דרך רשות החברות מציעה להפריט את דואר ישראל באמצעות מכירה של 20% ממניות החברה בשלב הראשון ולאחר מכן להפריט עוד 20% דרך הנפקה

צוותי רפואה במחלקת הקורונה התת קרקעית בשיב"א נערכים לקבלת מטופלי קורונה / צילום: Maya Alleruzzo, Associated Press

זעקת הפנימאים: "צריכים להתחנן לתנאים שיאפשרו לנו להילחם במלחמת הישרדות, שלא רואים את הסוף שלה"

מנהלים של מחלקות פנימיות בבתי חולים קיימו הערב מסיבת עיתונאים שבה הזהירו מההשלכות של דרישות הממשלה מהם ● פרופ' אבישי אליס: "מה שמוסתר מעיני הציבור זו הירידה הדרסטית של יכולת בתי החולים לטפל בחולים השגרתיים"

ח״כ יזהר שי / צילום: אלעד מלכה

"חוק לא ראוי ולא נחוץ": חברי כחול לבן מתנצלים בפני הבוחרים

השר יזהר שי יצא נגד תמיכת המפלגה בחוק ההפגנות וכתב בהודעה לחברי המפלגה כי הוא "התאכזב אישית" ● ח"כ תהלה פרידמן ציינה כי "החלטנו להיות המבוגר האחראי למרות המחירים הגבוהים" ● רק שניים מחברי כחול לבן התנגדו בהצבעה על החוק

מחלקת קורונה בחניון בית החולים רמב"ם בחיפה / צילום: Oded Balilty, Associated Press

מומחים לקבינט: הסגר לא בלם את המגפה, יש להאריכו

דוח פסימי של האוניברסיטה העברית והדסה: הסגר לא יעיל, ישנו קושי באכיפה, אין היענות להנחיות והתחלואה ממשיכה להתפשט בישראל ● מספר החולים הקשים צפוי להאמיר ליותר מ-1,000 חולים עד סוף סוכות ● בדוח עולה האפשרות כי ישנה תמותה מוגברת בשל ירידה בביצועי מערכת הבריאות

מכשיר ה-PCR הממוזער של חברת ויסבי (Visby Medical), של פרופ’ אדם דה לה זרדה (בעיגול) / צילום: רויטרס

הפרופ' הישראלי, בדיקת הקורונה המהירה ואישור ה-FDA: האיש מאחורי הפיתוח שיכול לשנות את כללי המשחק

הוא רק בן 36, ובשנים האחרונות ניסה לפתח מכשיר ביתי בגודל כף יד לגילוי מחלות מין • אבל אז הגיעה הקורונה ואיתה ההזדמנות הגדולה: מייסד Visby Medical אדם דה לה זרדה מספר ל"גלובס" על הפיתוח שכל העולם ממתין לו, ומה הסיכויים שהמוצר יגיע בקרוב לישראל

זירת המסחר בוול סטריט / צילום: Lucas Jackson , רויטרס

וול סטריט ננעלה בעליות; הנאסד"ק השלים זינוק של 11% ברבעון השלישי של השנה

בסיכום חודש ספטמבר מדד הנאסד"ק איבד 5.2% ● פגישה בת 90 דקות בין שר האוצר האמריקאי מנוצ'ין לבין יו"ר בית הנבחרים פלוסי הסתיימה ללא תוצאות ● מכירות הבתים שבהמתנה בארה"ב זינקו ב-8.8% בחודש אוגוסט ● הכלכלה האמריקאית רשמה התכווצות של 31.4% בתוצר ברבעון השני

אחישי גל / צילום: יח"צ

יצא האוויר: תלמה תיירות ביטלה את רכישת אמריקן אקספרס טרוול מידי איסתא

תלמה דורשת מאיסתא החזר של 5 מיליון שקל שכבר שולמו במסגרת העסקה ● ארז שמול, בעלי תלמה, מנהל מגעים למכירת 50% ממניותיה למשפחת שמלצר לפי רבע מהשווי שבו ביקשה להנפיק אשתקד

יאיר אבידן / צילום: רמי זרניגר, יח"צ

אחרי הבנקים: גם חברות כרטיסי האשראי רוקמות עם בנק ישראל מתווה לדחיית החזרי הלוואות צרכניות

אצל חברות כרטיסי האשראי מדובר ככל הנראה בתקופת דחייה של 3 חודשים, כשלחברות תינתן הזכות להחליט פרטנית אם הן מאריכות בעוד 3 חודשים

כביש 6 / צילום: תמר מצפי

משרד התחבורה מקדם נתיב שיתופי חדש בכביש 6 בתמורה להוזלת תעריפים

שרת התחבורה רגב מקדמת הקמת נתיב תחבורה שיתופית וציבורית בכביש 6 • היוזמה להוזלת התעריפים והארכת הזיכיון עוררה התנגדות מהאוצר והמו"מ עם הזכיינים נקלע למבוי סתום ● מקורבים לרגב: נקדם מכרז אם לא תהיה הוזלה בדמי המנוי

מטיילות עם מסכות בחומה הסינית / צילום: Andy Wong, Associated Press

שורה של מקרי דבר התגלו בסין. האם העולם צריך לדאוג ממגפה נוספת?

בחודש האחרון חלו בדבר כמה תושבים באזורים שונים בסין ונמצאו חולדות שמתו מהחיידק ● השלטונות הכניסו השבוע את אחד המחוזות לסגר והכריזו על מצב חירום ● כל הסיבות לפחד מדבר וכל הסיבות להירגע

נתב"ג / צילום: שאטרסטוק

מתווה התעופה: משרד המשפטים אוסר על רשות שדות התעופה לבדוק תאריך רכישה של כרטיסי טיסה

לפי המתווה רק נוסעים שרכשו כרטיס לפני ה-25.9 בשעה 14:00 ראשיים לצאת מהארץ ● אלא שעובדי הרשות לא יוכלו לבדוק זאת והשוטרים לא יכולים למנוע כניסה לנתב"ג ● בתוך כך ישראייר הגישה עתירה לבג"ץ נגד המתווה

שתלי קנאביס בחממה של קנאשור באשדוד / צילום: דנה מרום, מנהלת איכות בקנאשור, יח"צ

קנאשור פיתחה תרסיס קנאביס רפואי נגד פסוריאזיס

החברה הודיעה היום כי ניסויים בבעלי חיים הראו שהחומרים הפעילים של הקנאביס יכולים לחדור דרך העור בטכנולוגיה המשולבת שפיתחה ביחד עם ליפידור השוודית ● המוצר עדיין לא קיבל אישור לשיווק בישראל

חיטוי מטוס ישראייר / צילום: יח"צ

ישראייר בעתירה לבג"ץ: לאפשר המשך מכירת כרטיסי טיסה למדינות ירוקות

פגיעה בחוק יסוד חופש העיסוק, אפליה בין אזרחים, נזק ישיר של מעל 2 מיליון דולר ובכלל, יותר מסוכן להישאר בארץ: חברת התעופה מבקשת מבג"ץ להביא לשינוי במתווה התעופה ● האם בג"ץ יצליח למצוא פתרונות חליפיים שיאפשרו את המשך הטיסות?

בניין הבורסה לניירות ערך בתל אביב / צילום: Baz Ratner , רויטרס

הבורסה בת"א ננעלה בעליות של 1%: שופרסל קפצה ב-5%, אופקו ב-7%

מדד ת"א 35 עלה ב-1%, מדד הבנקים טיפס ב-0.8% ות"א 90 הוסיף 1.2% לערכו ● מחזור המסחר הסתכם ב-1.54 מיליארד שקל